top of page

Jak chronić Polki przed gwałcicielami i mordercami?

21 czerwca 2023

Brutalny mord Polki w Grecji zapewne będzie wykorzystywany politycznie, ale faktycznie to przestroga dla Polski. By w polityce imigracyjnej było jak jest, a nawet bardziej. Czyli dokładnie odwrotnie niż chciałyby Niemcy i Komisja Europejska – pisze Wiktor Świetlik w komentarzu dla portalu Interia.

Czy referendum w tej sprawie jest dobrym rozwiązaniem? Powody ogłoszenia tego pomysłu są niewątpliwie także polityczne. Akurat na tej sprawie PiS ma szansę bardzo mocno wygrać. Donald Tusk nie może w niej wyraziście zabrać głosu w sposób populistyczny w czym się ostatnio wyspecjalizował niemal w każdym innym temacie, bo podpadnie swoim politycznym patronom z Berlina i Brukseli. Choć obstawiam, że w końcu się jednak okaże tuż przed wyborami, iż jest bardziej anty-imigracyjny niż Krzysztof Bosak. Oczywiście, jeśli temat będzie "grzany" – dodaje .


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-jak-chronic-polki-przed-gwalcicielami-i-mordercami,nId,6854721#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox


Foto: pixabay.com

bottom of page