top of page

Rozstrzygnięto konkurs o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”

30 listopada 2022

Poznaliśmy laureatów XII edycji Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. Kapituła Konkursu nagrodziła firmy i instytucje, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania. W tym roku wręczono nagrody w sześciu kategoriach, dwie nagrody dziennikarskie oraz trzy nagrody specjalne. Partnerem merytorycznym wydarzenia był Instytut Staszica. Gala Konkursu poprzedziła debata pt. „Zawodowcy potrzebni od zaraz – kształcenie zawodowe jako remedium na braki kadrowe w branżach strategicznych”.

W tegorocznej edycji Konkursu wyróżniono następujące firmy: Bank Gospodarstwa Krajowego, Totalizator Sportowy, PKOBank Polski, KGHM Polska Miedź S.A., PGE Polska Grupa Energetyczna, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń. Rada Konkursu zdecydowała również o przyznaniu trzech Nagród Specjalnych, które otrzymały firmy: Lidl Polska, Centrum Językowe Konik i Alior Bank

W Konkursie wyróżniono również dziennikarzy, dla których tematyka pracownicza jest bardzo bliska. Nagrodę „Pracodawca Godny Zaufania” w kategorii dziennikarskiej otrzymali: Dominika Sikora, zastępca redaktora naczelnego, Dziennik Gazeta Prawna oraz Piotr Łuczuk, redaktor naczelny portalu Filarybiznesu.pl. Został doceniony za zaangażowanie w promowanie dobrych praktyk i postaw przez polskich przedsiębiorców. Dr Piotr Łuczuk jest jednym z ekspertów Instytutu Staszica.


Więcej https://pracodawcagodnyzaufania.pl/

bottom of page